Msı Nvıdıa Geforce Gt730 N730K-2GD3H-LPV1 2 GB Ddr3 64 Bit Ekran Kartı
SKU: 100.25.20.0304 Marka: Msi
1-2 İş gününde Kargoda
Acele et! Son 1 adet stok kaldı.
Çekirdek/Bellek
902 MHz Çekirdek
2048MB DDR3 1600 MHz Bellek
Video Çıkış İşlevi
HDMI x 1
Çift bağlantılı DVI-D x 1
D-Sub x 1
Yeni özellik
Düşük Profilli Tasarım
Düşük profilli tasarım daha fazla alan tasarrufu sağlar.
Kullanıcı, ince veya daha küçük sistemi daha kolay inşa edebilir.
Afterburner Hız Aşırtma Yardımcı Programı
Oyun içi video kaydını destekleyin.
Android/iOS el cihazlarıyla kablosuz kontrolü destekleyin.
Yerleşik DX12 efekt testini destekleyin.
Yerel HDMI 1.4a Çıkışı
HDMI 1.4a, 1080P HD film oynatmayı ve TrueHD veya DTS-HD ses iletimini destekler.
3Dvizyona Hazır
PC'ye tamamen sürükleyici bir stereoskopik 3D deneyimi getiren NVIDIA 3D Vision desteği.
Msı Nvıdıa Geforce Gt 730 N730K-2GD3H/LPV1 2 GB Ddr3 64 Bit Ekran Kartı Özellikleri
3D Desteği :   Yok
Bağlantı :   HDMI
Bellek Hızı :   Belirtilmemiş
Bellek Tipi :   DDR3
Bit Değeri :   64 Bit
Chip Seti :   NVIDIA
Çekirdek Hızı Boost :   Belirtilmemiş
Çekirdek Hızı :   730 MHz
DirectX Desteği :  12
Display Çıkışı :    Yok
DVI Çıkışı :    1 Adet
DVI-D :     1 Adet
DVI-I :    Yok
Ekran Kartı Hafızası :    2 GB
Geliştirilmiş Teknolojiler :    OpenGL
Grafik Bellek :   2 GB
Grafik İşlemcisi :   NVIDIA GeForce GT730
Güç Tüketimi :   23 W
HDMI Çıkışı :    1 Adet
Mini Display Çıkışı :    Yok
Minimum Güç Kaynağı (PSU) :   300 W