Dark DKCHGT500 500W, 3x12cm FRGB Fan, USB3.0, Akrilik Yan Panel, Ön Mesh ATX Oyuncu Kasası
SKU: 100.40.10.0272 Marka: Dark
1-2 İş gününde Kargoda
375mm (Y) x 215mm (G) x 439mm (D) KASA BOYUTU
Dark DKCHGT500 500W, 3x12cm FRGB Fan, USB3.0, Akrilik Yan Panel, Ön Mesh ATX Oyuncu Kasası Dark 100.40.10.0272 8683143205499 Dark DKCHGT500 500W, 3x12cm FRGB Fan, USB3.0, Akrilik Yan Panel, Ön Mesh ATX Oyuncu Kasası Dark DKCHGT500 500W, 3x12cm FRGB Fan, USB3.0, Akrilik Yan Panel, Ön Mesh ATX Oyuncu Kasası_1
TL 2994,45 OutOf stock
Product description: ATX Kasalar-Dark DKCHGT500 500W, 3x12cm FRGB Fan, USB3.0, Akrilik Yan Panel, Ön Mesh ATX Oyuncu Kasası Customer reviews: