S-link SL-BL800W Gerçek 800W 6 Kademeli Kompresör
1-2 İş gününde Kargoda
• Marka S-link
• Model SL-BL800W
• Açıklama 800W El Komprasörü
• Renk Yeşil - Siyah
• Anma Gerilimi 230 V
• Anma Frekansı 50 Hz
• Nominal Giriş Gücü 800 W
• Yüksüz Hız 0-16000 r/dak
• Hava Hacmi 3.2 m3/Dak
• Ürün Ağırlığı 1.83 Kg
Aır Blower
TL
OutOf stock
Product description:
Tornavida - Alyan Setleri-S-link SL-BL800W Gerçek 800W 6 Kademeli Kompresör