S-link SL-BL800W Gerçek 800W 6 Kademeli Kompresör
SKU: 800.60.40.0123 Marka: Aır Blower
1-2 İş gününde Kargoda
• Marka    S-link
• Model    SL-BL800W
• Açıklama    800W El Komprasörü
• Renk    Yeşil - Siyah
• Anma Gerilimi    230 V
• Anma Frekansı    50 Hz
• Nominal Giriş Gücü    800 W
• Yüksüz Hız    0-16000 r/dak
• Hava Hacmi    3.2 m3/Dak
• Ürün Ağırlığı    1.83 Kg
S-link SL-BL800W Gerçek 800W 6 Kademeli Kompresör Aır Blower 800.60.40.0123 8680096116315 S-link SL-BL800W Gerçek 800W 6 Kademeli Kompresör S-link SL-BL800W Gerçek 800W 6 Kademeli Kompresör_1 S-link SL-BL800W Gerçek 800W 6 Kademeli Kompresör_2
TL 1187,87 OutOf stock
Product description: Tornavida - Alyan Setleri-S-link SL-BL800W Gerçek 800W 6 Kademeli Kompresör Customer reviews: